Časopis ULičník

Tento rok jsme se rozhodli, že se ještě více otevřeme veřejnosti a půjdeme do ulic :-) , resp. do ulice 5. května, kde V-klub sídlí.

Navštívili jsme okolní obchody a udělali rozhovory s některými prodavači. Abychom čtenářům předali zajímavé informace, napsali jsme o tom do našeho časopisu s názvem ULičník 5. května.

A co se v něm dozvíte? Čtvrtletně Vás budeme informovat o dění v ulici 5. května v Liberci, možná se dozvíte něco zajímavého o budovách, které tu byly postaveny, o osobách, které tu žily nebo pracovali, o obchodech, které tu jsou už spoustu let nebo právě nově vznikají. Přineseme Vám také reportáže z akcí, které se ve V-klubu konaly a infomace o dalších připravovaných programech. Časopisem Vás bude provázet postavička Uličníka.

Celý časopis včetně reportáží a designu vytváří návštěvníci V-klubu pod vedením našeho kolegy Kuby.

A co se dočtete v 2. čísle časopisu ULičník? 

V prvním čísle jste mohli číst o Benu Cristovao, ve druhém máme zase něco pro ty, kteří v televizi rádi sledují Václava Moravce. Ten totiž v dubnu přijal pozvání a navštívil spolu s dalšími V-klub.

Samozřejmě tu najdete zase zajímavosti z ulice 5.května, na pobavení pár vtipů a nakonec i trochu angličtiny.

Víc už neprozradím.

Přečtěte si časopis Uličník přímo tady nebo si pro jeho tištěnou verzi zdarma zajděte do V-klubu v ulici 5. května 36 (naproti tramvajové zastávce směrem do města). čas1 white stripečas2 čas3JPG čas4