Projekty a akce

Pravidelné akce a projekty pro veřejnost, na které se můžete těšit každý rok:

ÚNOR – KVĚTEN

Moje město Liberec

Liberec, malebné městečko zasazené ve středu Evropy na pomezí polských a německých hranic, ukrývá spoustu zajímavostí. Pojďte ho s námi poznat.  Zjistěte, čím se Liberec zapsal do povědomí evropských a světových odborníků i veřejnosti. Poznejte více město, ve kterém žijete.

Tato soutěž byla doposud určena pouze žákům 2. stupně ZŠ a nižších ročníků gymnázií. Protože jsme ale zaznamenali zájem i od dospělých, rozhodli jsme se nově zařadit také bonusovou kategorii pro širokou veřejnost.

Více se o soutěži dozvíte v záložce Moje město Liberec.

DSCN2884

KVĚTEN

Naše ulice slaví

V-klub sídlí v ulici 5. května. Pojďme tedy společně oslavit tento svátek malým kvízem. Zábavně-vzdělávací odpoledne pro děti i dospělé v ulici 5. května. Vydejte na kvíz o historii ulice, jednotlivých domů nebo obchůdků. Aktuální informace o této akci najdete koncem dubna zde na této stránce.

DSCN2879

LISTOPAD/PROSINEC

Vánoční jarmark regionálních tvůrců

Jedinečnou komorní vánoční atmosféru můžete zažít na našem Vánočním jarmarku. Vyberte si  zajímavý dárek od regionálních tvůrců. Můžete se těšit na originální a ručně vyráběné výrobky. Nebude chybět voňavý vánoční nealkoholický punč a dílnička pro děti.

 jarmarkweb