Moje město Liberec

 

 

28. ročník soutěže MOJE MĚSTO LIBEREC

Téma: VÝZNAMNÁ VÝROČÍ 2019

15 let v EU, 30 let svobody, 100 let se zvířaty

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže

Moje město Liberec,

gratulujeme vítězným týmům a těšíme se, že se s některými z vás uvidíme i v příštím roce :-)

    DSCN3655

Výsledky soutěže Moje město Liberec, 2019
I. Kategorie (6. -7. třída, prima, sekunda)
Pořadí Body Název týmu škola
1. 69 BFF Liberec ZŠ VRCHLICKÉHO
2. 65 ROTYZANA ZŠ VRATISLAVICE
3. 63,5 LIBEREČANKY DOCTRINA – PODJEŠTĚDSKÉ GYMNÁZIUM
4. 62,5 Brunetty ZŠ U ŠKOLY
5. 62 RYCHLÍCI 819 ZŠ VRATISLAVICE
6. 60 WONDER WOMEN ZŠ VRATISLAVICE
7. 59 GALAXY TEAM ZŠ HUSOVA
8. 55 BANÁNOVÁ ZMRZLINA ZŠ SOKOLOVSKÁ
9. 54,5 SPORŤÁCI ZŠ ŠVERMOVA
10. 54 VORVANI ZŠ ŠVERMOVA
11. 53 JERGYMÁCI Gymnázium Jeronýmova
12. 52 VŠECHNO VÍME ODPOVÍME DOCTRINA – PODJEŠTĚDSKÉ GYMNÁZIUM
12. 52 PARŤÁCI 44 ZŠ VRATISLAVICE
14. 51 TRIGGERET MAŠINKY ZŠ BROUMOVSKÁ
15. 49,5 RAKEŤÁCI ZŠ ŠVERMOVA
16. 48 SMÍŠKOVÉ ZŠ SOKOLOVSKÁ
17. 44 AGABUNGOVÉ ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU
18. 43 JEDNIČKY ZŠ VRATISLAVICE
19. 39 ORIGINÁLOVÉ ZŠ ŠVERMOVA
20. 31,5 DIAMONDS CAT ZŠ ŠVERMOVA
20. 31,5 VOKURKY ZŠ VRATISLAVICE
22. 28,5 NO NAME TEAM ZŠ VRATISLAVICE
23. 26 RŮŽOVÉ PRINCEZNY ZŠ ŠVERMOVA
24. 18,5 PRIMA HOLKY DOCTRINA – PODJEŠTĚDSKÉ GYMNÁZIUM
25. 16,5 PRASÁTKA DOCTRINA – PODJEŠTĚDSKÉ GYMNÁZIUM
26. 15 MAPAŘI DOCTRINA – PODJEŠTĚDSKÉ GYMNÁZIUM
27. 5 LOVEČÁCI ZŠ DOBIÁŠOVA
28. 0,5 KULIŠÁCI ZŠ DOBIÁŠOVA
II. Kategorie (8. -9. třída, tercie, kvarta)
Pořadí Body Název týmu škola
1. 70 KURO SHIRO ZŠ ŠVERMOVA
2. 66 HONBA ZŠ 5.KVĚTNA
3. 65 TI DIVNÍ BLÁZNI ZŠ ŠVERMOVA
4. 62 KEIN SCHNITZEL ZŠ VRATISLAVICE
5. 61 JAHŮDKY DOCTRINA – PODJEŠTĚDSKÉ GYMNÁZIUM
6. 59 THE GREATEST VOL. 2 ZŠ NÁM. MÍRU, GYMNÁZIUM F. X. ŠALDY
7. 56,5 DEMENTO ZŠ ŠVERMOVA
8. 52,5 PÍŠŤALY ZŠ ŠVERMOVA
9. 51 ŠUMIVÉ PECKY DOCTRINA – PODJEŠTĚDSKÉ GYMNÁZIUM
10. 41 BARČA A ÁŇA ZŠ VRATISLAVICE
11. 18,5 TYGŘICE ZŠ JEŠTĚDSKÁ
12. 16,5 BOURÁCI ZŠ ŠVERMOVA

 

Michaela Horáčková, Mgr. Lucie Čermáková, Adéla Schwarzová a Martin Fišer